Alkomaty ALCOFIND

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA NAJWYŻSZA JAKOŚĆ SZEROKA GAMA MODELI

Alkomaty Alcofind posiadają 10 lat gwarancji

Poznaj całą gamę naszych produktów

Alkomaty to profesjonalne urządzenia, które przeznaczone są do określania ilościowej zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Odpowiednio wykalibrowane alkomaty pozwalają na wykonywanie prawidłowych i wiarygodnych pomiarów, dzięki czemu możliwe jest stwierdzenia obecności alkoholu w organizmie. Jednym z najważniejszych elementów alkomatu jest sensor – półprzewodnikowy lub elektrochemiczny. Sensor elektrochemiczny to rozwiązanie charakteryzujące się wysoką skutecznością oraz dokładnością, dlatego marka AlcoFind posiada w swojej ofercie alkomaty z właśnie takimi sensorami.

Alkomaty AlcoFind to najwyższej jakości produkty, które stanowią innowacyjne rozwiązanie na rynku alkotestów. Do ich produkcji wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie oraz sensory elektrochemiczne, które umożliwiają osiąganie wysokich parametrów. Dzięki temu alkomaty AlcoFind to zaawansowane urządzenia pomiarowe, które pozwalają na precyzyjne określenie zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Ich zastosowanie gwarantuje wysoką dokładność wskazań oraz powtarzalne pomiary. Szeroki zakres pomiaru umożliwia odczyt każdej zawartości alkoholu we krwi. Tak dokładny alkomat znajduje swoje zastosowanie w szerokim zakresie zastosowań.

Alcofind Expert

Expert Platinum

Alkomat Alcofind Polaris

Polaris

Alkomat Alcofind AF-35

AF-35

Alkomat Alcofind AF-35 Premium

AF-35 Premium

AF-35C

Alkomat Alcofind af-100s

AF-100S

DA-8100

Alkomat Alcofind DA-8100L

DA-8100L

Alkomat Alcofind DA-8700S

DA-8700

Alcofind DA8700 USB

DA-8700 USB

Alkomat Alcofind DA-8900

DA-9000

Alcofind DA9000

DA-9000 + Drukarka

Alkomat elektrochemiczny AlcoFind w zależności od modelu, posiada wiele dodatkowych funkcji i ulepszeń, takich jak licznik przypominający o kalibracji, licznik pomiarów, pamięć pomiarów w postaci cyfrowej i graficznej czy możliwość zgrania pomiarów do pliku. Ponadto w wielu modelach występuje możliwość regulacji ustawień użytkownika – zmiany jednostki pomiarowej, czasu i siły poboru próbki oraz poziomu sygnału alarmu informującego o wysokiej zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wybór alkomatu AlcoFind to gwarancja wysokiej jakości

Zastosowane w alkomatach innowacyjne rozwiązania oraz dobór odpowiednich elementów pozwalają na zapewnienie wysokiej jakości oferowanych produktów. Alkomat elektrochemiczny ALCOFIND to gwarancja wytrzymałości, niezawodności, bezawaryjności oraz dokładności wskazań przeprowadzanych pomiarów. Pozwala to na wykorzystywanie ich przez wiele lat – przy zadbania o regularną kalibrację. Ponadto przy zakupie alkomatów AlcoFind klienci uzyskują 10 lat gwarancji na urządzenie oraz 3 lata gwarancji na sensor elektrochemiczny.

Szeroka oferta alkomatów AlcoFind pozwala na wybór idealnego alkomatu w zależności od potrzeb oraz preferencji użytkowników. Wśród produktów występują różnego rodzaju urządzenia z sensorem elektrochemicznym, które stanowią wytrzymale i jakościowe rozwiązanie. Alkomaty AlcoFind to modele, takie jak alkomat Platinum, Expert Platinum, Polaris, AF-35, AF35C, AF-35 Premium, AF-100S, DA-8100, DA-8100L oraz inne. Tak szeroka gama produktów umożliwia znalezienie odpowiedniego rozwiązania do konkretnego zastosowania.

Gdzie alkomaty znajdują swoje zastosowanie?

Alkomat elektrochemiczny AlcoFind to rozwiązanie, które charakteryzuje się szerokim zakresem zastosowań. Urządzenia te wykorzystywane są do profesjonalnych zastosowań w różnego rodzaju działalnościach. Dokładny alkomat wykorzystywany jest przede wszystkim przez policję do przeprowadzania kontroli trzeźwości osób prowadzących pojazdy oraz firmy ochroniarskie i organy sprawujące kontrolę w firmach czy instalacjach przemysłowych w celu sprawdzenia zdatności pracowników do wykonywania swoich obowiązków. Sprzęt ten cieszy się także popularnością wśród wymagających użytkowników idnywidualnych, którzy chcą przeprowadzać badanie trzeźwości na własną rękę i ocenić czy mogą usiąść za kierownicą.

Dowiedz się również